. | | | | | | | | |
| ПЦБ-23-1 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 14.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Фiзика | | лекцiя | Ф i ПД | проф.Дiкарев Б.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | Iноземн.мови | в.Атрошенко I.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Комп`ютерна графiка в середовище | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Сопiльняк А.М. |
| | | | AutoCAD | | | | |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Титюк А.А. |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 454 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Фiзика | 414 | практика | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | Iноземн.мови | в.Атрошенко I.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. |
. | | | | | | | | |
| ПЦБ-23-2 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Фiзика | | лекцiя | Ф i ПД | проф.Дiкарев Б.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Вища математика | 322б | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Комп`ютерна графiка в середовище | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Сопiльняк А.М. |
| | | | AutoCAD | | | | |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Титюк А.А. |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 454 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Фiзика | 414 | практика | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
. | | | | | | | | |
| ПЦБ-23-3 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Фiзика | | лекцiя | Ф i ПД | проф.Дiкарев Б.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 13.00 | ч | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 165 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 165 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 507 | практика | Iноземн.мови | доц.Дружинiна Л.В. |
_ | | 14.30 | ч | | | | | |
| | | | Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Фiзика | 414 | практика | Ф i ПД | доц.Карасьов Г.Г. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452а | практика | Iноземн.мови | в.Шабанова Є.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 507 | практика | Iноземн.мови | доц.Дружинiна Л.В. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Комп`ютерна графiка в середовище | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Сопiльняк А.М. |
| | | | AutoCAD | | | | |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Титюк А.А. |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 454 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
. | | | | | | | | |
| ПЦБ-23-4 | | | | | | | |
| День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач |
~ | Понедiлок | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Вища математика | | лекцiя | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
~ | Вiвторок | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 9.30 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | лекцiя | Авт.дор,геод.зем. | доц.Ландо Є.О. |
_ | | 11.00 | ч | | | | | |
| | | | Фiзика | | лекцiя | Ф i ПД | проф.Дiкарев Б.М. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | | лекцiя | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Iнженерна геодезiя | | практика | Авт.дор,геод.зем. | ас.Андреєва I.Г. |
~ | Середа | | | | | | | |
_ | | 8.00 | ч | | | | | |
| | | | Теоретична механiка | 423 | практика | БТМ та ОМ | доц.Буратинський А.П. |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Фiзичне виховання | | практика | Фiзвиховання | |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | Iноземн.мови | в.Атрошенко I.I. |
~ | Четвер | | | | | | | |
_ | | 8.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 452 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 9.30 | ч | | | | | |
| | | | Фiзика | 414 | практика | Ф i ПД | проф.Дiкарев Б.М. |
_ | | 11.00 | | | | | | |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 526 | практика | Iноземн.мови | в.Атрошенко I.I. |
| | | | Iноземна мова (за проф.спрям.) | 504/ 452 | практика | Iноземн.мови | в.Овсєєва М.О. |
_ | | 13.00 | | | | | | |
| | | | Кураторська година | | | Куратори | |
~ | П`ятниця | | | | | | | |
_ | | 9.30 | | | | | | |
| | | | Комп`ютерна графiка в середовище | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Сопiльняк А.М. |
| | | | AutoCAD | | | | |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 1006 | практика | Нар.геом.та граф. | доц.Титюк А.А. |
| | | | Основи Bim- технологiї (Revit) | 454 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. |
_ | | 11.00 | з | | | | | |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | ас.Василенко С.В. |
| | | | Будiвельне матерiалознавство | 163 | лаб.робота | ТБМ,вир.та конс | доц.Бондаренко С.В. |
_ | | 13.00 | з | | | | | |
| | | | Вища математика | 353 | практика | Ф i ПД | доц.Чумак Л.О. |