!doctype>
Розклад сесiї. | ||||||||
АТ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Технологiя констр. матер. i | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | |||||
матерiалознавство | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Нарисна геометрiя та iнженерна | лекцiя | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | |||||
комп. графiка | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя та iнженерна | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | ||||
комп. графiка | ||||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Технологiя констр. матер. i | 557 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | ||||
матерiалознавство | ||||||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | ||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори |
. | ||||||||
АУТП-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Основи автоматики | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ткачов В.С. | |||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Опiр матерiалiв | лекцiя | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Гiдрогазодинамiка | лекцiя | ВВ i гiдравлiки | доц.Нестерова О.В. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Основи автоматики | лекцiя | Автоматиз. та КIТ | доц.Ткачов В.С. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Основи автоматики | 384 | практика | Автоматиз. та КIТ | ас.Бровченко К.А. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Вища математика | 353 | практика | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Гiдрогазодинамiка | 012 | практика | ВВ i гiдравлiки | доц.Нестерова О.В. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Опiр матерiалiв | 353 | практика | БТМ та ОМ | доц.Карасьов О.Г. |
. | ||||||||
БМО-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Технологiя констр. матер. i | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | |||||
матерiалознавство | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя та iнженерна | лекцiя | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | |||||
комп. графiка | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Технологiя констр. матер. i | 557 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | ||||
матерiалознавство | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Нарисна геометрiя та iнженерна | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | ||||
комп. графiка | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Фiзика | 416 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. |
. | ||||||||
БМО-23д | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Технологiя констр. матер. i | лекцiя | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | |||||
матерiалознавство | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Комп*ютерна технiка та | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
програмування | ||||||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Комп*ютерна технiка та | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | ||||
програмування | ||||||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Нарисна геометрiя та iнженерна | лекцiя | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | |||||
комп. графiка | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Технологiя констр. матер. i | 557 | практика | Матер.обр.мат. | доц.Тютєрєв I.А. | ||||
матерiалознавство | ||||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Нарисна геометрiя та iнженерна | 1007 | практика | Нар.геом.та граф. | ст.в.Середа С.Ю. | ||||
комп. графiка | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. | ||||
_ | 14.30 | ч | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Вища математика | 352 | практика | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Фiзика | 416 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
_ | 14.30 | |||||||
Iноземна мова | 516 | практика | Iноземн.мови | доц.Суворова С.А. |
. | ||||||||
КМiДМ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Хмарнi технологii | онл. | лаб.робота | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Основи 3Dпринтинга матерiалiв | лекцiя | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Основи 3Dпринтинга матерiалiв | лекцiя | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Основи 3Dпринтинга матерiалiв | лекцiя | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. | |||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Хмарнi технологii | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Основи 3Dпринтинга матерiалiв | 284 | практика | Матер.обр.мат. | ас.Пономарьов С.Б. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Вища математика | 353 | практика | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори |
. | ||||||||
КН-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Теорiя ймовiрностi.йм.процеси та | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | |||||
матем.стат. | ||||||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Комп`ютерна графiка 3D | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Пономарьова О.А. | |||||
моделювання | ||||||||
_ | 11.00 | |||||||
Алгоритмiзацiя i програмування | лекцiя | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. | |||||
_ | 13.00 | ч | ||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Теорiя ймовiрностi.йм.процеси та | онл. | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | ||||
матем.стат. | ||||||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Математичний аналiз | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | |||||
_ | 13.00 | |||||||
Дискретнi структури | лек/пр. | Ф i ПД | доц.Осипчук М.М. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Теорiя ймовiрностi.йм.процеси та | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | ||||
матем.стат. | ||||||||
_ | 9.30 | |||||||
Алгоритмiзацiя i програмування | онл. | лаб.робота | КН, IТ та ПМ | доц.Шибко О.М. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Комп`ютерна графiка 3D | онл. | лаб.робота | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | ||||
моделювання | ||||||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | ч | ||||||
Математичний аналiз | 327 | практика | КН, IТ та ПМ | ст.в.Кривенкова Л.Ю. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
~ | П`ятниця | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Iноземна мова | 526 | лекцiя | Iноземн.мови | в.Атрошенко I.I. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Iноземна мова | 526 | лекцiя | Iноземн.мови | в.Атрошенко I.I. |
. | ||||||||
ПМ-23 | ||||||||
День | Час | / | Дисциплiна | Аудиторiя | Вид | Кафедра | Викладач | |
~ | Понедiлок | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Хiмiя | лекцiя | Ф i ПД | доц.Амiруллоєва Н.В. | |||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Iнформатика | онл. | практика | КН, IТ та ПМ | ас.Лукашук Г.О. | ||||
_ | 11.00 | |||||||
Фiзика | лекцiя | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | |||||
_ | 13.00 | з | ||||||
Iнформатика | лекцiя | КН, IТ та ПМ | ст.в.Пономарьов С.М. | |||||
~ | Вiвторок | |||||||
_ | 8.00 | з | ||||||
Фiзико-хiмiчнi методи анализу | лекцiя | Матер.обр.мат. | проф.Губенко С.I. | |||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Основи металургiйного | лекцiя | Матер.обр.мат. | проф.Губенко С.I. | |||||
виробництва | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Вища математика | лекцiя | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | |||||
_ | 14.30 | |||||||
БЖД та техногенна безпека | лекцiя | БЖД | доц.Берлов О.В. | |||||
~ | Середа | |||||||
_ | 9.30 | ч | ||||||
Фiзико-хiмiчнi методи анализу | 553 | лаб.робота | Матер.обр.мат. | проф.Губенко С.I. | ||||
_ | 9.30 | з | ||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 11.00 | ч | ||||||
Вища математика | 353 | практика | Ф i ПД | ст.в.Романенко Т.Є. | ||||
_ | 11.00 | з | ||||||
Основи металургiйного | 553 | практика | Матер.обр.мат. | проф.Губенко С.I. | ||||
виробництва | ||||||||
_ | 13.00 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
_ | 14.30 | з | ||||||
Хiмiя | 222 | практика | Ф i ПД | ас.Лукяничева | ||||
~ | Четвер | |||||||
_ | 8.00 | |||||||
Фiзика | 415 | практика | Ф i ПД | доц.Бекетов О.В. | ||||
_ | 9.30 | |||||||
Фiзичне виховання | Фiзвиховання | |||||||
_ | 11.00 | |||||||
Iноземна мова | 516а | практика | Iноземн.мови | ст.в.Левицька С.I. | ||||
_ | 13.00 | |||||||
Кураторська година | Куратори | |||||||
копія 20.03.2024 |